Zoubek Olbram (Praha 1926)
Tanec, značeno na spodní straně podstavce O. Zoubek, nedatováno (1981), olovo, částečně zlaceno, výška 63 cm (Zí)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 160.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Zoubek Olbram (Praha 1926)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |